Hemen Üye Ol
LiveZilla Live Help
Anasayfam Yap
Sık Kullanılanlarıma Ekle

Anket

Sitemizi Beğendiniz mi?
Önceki  
Eylül 2021
Sonraki
Pt Sa Ça Pe Cu Ct Pa
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

 

ZİYARETÇİLERİMİZ:

Sitemizi İLK DEFA ZİYARET ediyorsanız; EL SANATLARI bölümündeki konulara sınırlı olarak ulaşabilirsiniz. FORUM bölümüne giriş yapabilirsiniz. ANKETe katılıp sitemizin DUYURU ve TAKVİM bölümünü yakından takip edip düzenleyeceğimiz el emeği göz nuru yarışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, yeni çıkan kitaplarımızdan, seminer, sergi ve aktivitelerden haberdar olabilirsiniz. DESTEK HATTImızın yanısıra, CANLI DESTEK ile online olarak bizlerle iletişim kurup sitemiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

ÜYELERİMİZ (ÜCRETSİZ):

Dilemin Gözdesi’ne ÜYE (ücretsiz) olup ziyaretçilerin imkanlarının yanısıra, belli ayrıcalıklara sahip olun; EL SANATLARInda daha fazla konuya ulaşın, ÇARŞI bölümünde ise beğendiğiniz bir kitap ya da ürünü en uygun fiyata satın alın, YAZARLAR bölümünde; el sanatlarının uzman ve öğretmenleri, doktorlar, edebiyatçılar ve astrolog... Her konudaki yazıları okuma imkanına erişin, YARIŞMAda oy kullanın, zaman zaman CANLI SÖYLEŞİ'de konunun ustası el sanatlarının uzman öğretmenleri ile konuşun, sorularınızısorun, cevaplarını anında alın.

 

ABONELERİMİZ:

Ayrıca, indirimli abonelik fıratından yararlanıp ABONE olup üyelerimizin tüm haklarının yanısıra sitemizin TÜM EL SANATLARI ve TÜM BÖLÜMLERİnde sınırsızca gezin, bol detay ve anlatımlara ulaşın; haftalık ONLİNE DERGİLERE tıklayın, dergiler tüm içeriği ile ekranınıza gelsin; HAFTANIN GÖZDESİni açıp her hafta sürpriz bir uygulamayı görme fırsatı edinin. Sanatın her dalı değerli, hele de el sanatları… Detaylı açıklamalar ve VİDEOLAR sayesinde yeni bir el sanatını izleyerek öğrenin. Kısacası, tüm sitede SINIRSIZ ayrıcalıklara sahip olun.