Hemen Üye Ol
LiveZilla Live Help
Anasayfam Yap
Sık Kullanılanlarıma Ekle

Anket

Sitemizi Beğendiniz mi?
Önceki  
Eylül 2021
Sonraki
Pt Sa Ça Pe Cu Ct Pa
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

 

ÖNEMLİ:

Aşağıda bulunan "siteden yararlanma koşulları", siteden yararlanmaya başlanılmadan önce dikkatlice okunmalıdır.

DileminGozdesi.Com sitesine giriş yapılması bu koşulların dikkatlice okunduğu ve aynen kabul edildiği ve bunlara aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğini anladıklarını kabul anlamına gelir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa, siteye giriş ve yararlanma hakkı bulunmamaktadır.

DileminGozdesi.Com sitesi, ticari ve gayri ticari bölümler içeren bir sitedir. Ücretsiz kısıtlı kullanıcı olmak herhangi bir ücrete tabi değildir. Ancak aktif olarak sitenin tamamından yararlanmak için alınması gereken "üyelik paketleri" için belli miktarlarda ücret ödenmesi gerekmektedir.


DileminGozdesi.Com fikri haklara saygılıdır. Aynı saygıyı kullanıcılarından da bekler. Hiçbir kullanıcı fikri hakları her ne şekilde olursa olsun ihlal etmek anlamını taşıyacak biçimde DileminGozdesi.Com  'dan yararlanamaz. Yine,DileminGozdesi.Com ' un isim hakkı, içeriği, şablonu, tasarım içindeki tüm doküman, program ve scriptlere ait hakları saklıdır. Sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne suretle olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Kullanıcı, aşağıda sınırlı olmamak üzere sayılan ve sayılmayıp bu nitelikte olan, kullanıcının DileminGozdesi.Com ile ilgili tüm aktivitelerinden tamamı ile kendisi sorumlu olup bu gibi durumların ortaya çıkması halinde kullanıcının yararlanma hakkı münhasıran  DileminGozdesi.Com tarafından durdurulabilir.
 

    Diğer bir kullanıcı, katılan veya 3. kişi veya varlık üzerinde her ne şekilde olursa olsun DileminGozdesi.Com ve sağladıklarını kullanarak zararlı, tehdit edici ve rahatsız edici olmak,
    DileminGozdesi.Com 'a, hukuka aykırı, zararlı, tehdit edici, küfürlü, taciz edici, kaba, müstehcen, adap ve ahlaka aykırı, ırkçı, etnik, veya bunlara benzer reddedilir nitelikte bilgi, veri, dosya, bağlantı, donanım, ileti veya diğer materyaller göndermek,
    DileminGozdesi.Com görevli,üye ve onlarla sınırlı olmaksızın DileminGozdesi.Com'da bulunan herhangi bir kişinin kişilik haklarını ihlal veya rencide etmek,
    DileminGozdesi.Com'a girerken veya ondan yararlanma sırasında nasıl olursa olsun, kasten veya kasdi olmaksızın, yürürlükteki herhangi bir yasa hükmünü çiğnemek,
    O iş amacı ile düzenlenmiş alanlar dışında, istenmeksizin reklam ve promosyon materyalleri ile benzerlerini göndermek veya iletmek,KULLANICI BİLGİLERİNİN TOPLANMASI VE KULLANIMI

DileminGozdesi.Com, kullanıcılarından, web sitesinin birden çok değişik noktalarında ad, soy adı, e-mail adresi, posta adresi, ve bunlar gibi kişisel bilgiler isteyebilir.DileminGozdesi.Com , topladığı bu bilgilerin tek sahibi olup, bu bilgileri, burada "yararlanma koşulları" nda açıklananlardan başka bir şekil ve amaçla 3. kişilere satmayacak, onlarla paylaşmayacak ve kullandırmayacaktır.

 

SİTEYE GİRİŞ

Bir kullanıcının DileminGozdesi.Com 'a girebilmesi için öncelikle kayıt formunu eksiksiz bir biçimde doldurması gerekmektedir. Bu formda yer alan, isim ve e-mail adresi gibi bilgiler, DileminGozdesi.Com tarafından site hakkında kullanıcının bilgilendirilmesi ve irtibat sağlanması için kullanılır.

 

SİPARİŞLER

Sipariş formu ile kullanıcıdan talep edilen isim ve gönderme adresi ile kredi kartı numarası ve son kullanma tarihi gibi ödeme bilgileri, sipariş edileni kullanıcıya ulaştıracak satıcı için sipariş formunun doldurulması ve siparişin bedelinin tahsili ile faturalandırılması, bu aşamalardan herhangi birisinde sorun çıkması halinde kullanıcı ile temasa geçilip sipariş işleminin tamamlanmasında kullanılır.

 

BAĞLANTILAR

DileminGozdesi.Com, diğer sitelere bağlantılar içermektedir. Bu bağlantılar yolu ile ziyaret edilebilen diğer sitelerin gizlilik konusundaki prensip ve uygulamalarından 'DileminGozdesi.Com un sorumlu olmayacağı bilinmelidir. Bu "yararlanma koşulları" nda beyan edilen gizlilik sözü, sadece DileminGozdesi.Com tarafından toplanan kullanıcı bilgileri için geçerlidir. Bağlantılarla geçiş yapılan sitelerin, ayrıca toplayacakları kullanıcı bilgileri konusundaki gizliliğe yönelik beyanları bu sitelerde ayrıca okunmalıdır.

 

GÜVENLİK

DileminGozdesi.Com, kullanıcı bilgilerini korumak için bütün ön uyarılara yer vermektedir. Kullanıcı, kişisel bilgileri DileminGozdesi.Com 'a verdiğinde, bu bilgiler internet üzerinde veya diğer alanlarda korunur.

 

ÖZEL ÖNERİLER

DileminGozdesi.Com, yeni kullanıcılarına, kullanıcı şifresi ve ismini,e-posta adresini doğrulamak için bir mesajı gönderir. Yine, ara sıra haber bülteni, ürün, servis, özel uğraşlar ve haberler ile ilgili bilgileri kullanıcılara gönderebilir. Bu bilgilerin kendisine ulaşmamasını isteyen kullanıcı kendisine mail gönderilmemesi seçeneğine sahiptir.

 

SİTE VE SERVİS KONUSUNDA GÜNCELLEŞTİRME

DileminGozdesi.Com, aynı zamanda, site ve servisleri ile ilgili güncelleştirme açıklamalarını kullanıcılara gönderir. Kullanıcı servis hakkında önemli bilgiler içeren bu açıklamaları almak zorundadır DileminGozdesi.Com. , servislerin istekleri ve kullanıcı e-mail ve telefon hesapları ile ilgili olarak kullanıcı ile iletişim kurabilir.

 

KİŞİSEL BİLGİLERDE DÜZELTME VE GÜNCELLEŞTİRME

Eğer kullanıcının kendisini tanımladığı kişisel bilgiler değişirse veya kullanıcı artık DileminGozdesi.Com 'un kullanıcısı olmayı istemezse, DileminGozdesi.Com kendisinde yer alan kullanıcıya ait kişisel verilerin yerinin değiştirilmesi, kaldırılması, güncelleştirilmesi veya düzeltilmesi yolunu sağlamaya çalışacaktır.

 

YARARLANMA KOŞULLARINDA DEĞİŞİKLİK

DileminGozdesi.Com, yukarıdaki "yararlanma koşulları" nı, site ana sayfasına göndererek ya da Haber Bülteninde duyurarak değiştirebilir. Kullanıcılar, site ana sayfasında ya da Haber Bülteninde yer alan değişikliklerden haberdar ve kabul etmiş sayılırlar.

 

YARARLANMANIN DURDURULMASI

DileminGozdesi.Com, "yararlanma koşulları" na aykırı davrandığını düşündüğü herhangi bir kullanıcının DileminGozdesi.Com 'dan yararlanmasına her zaman engel olabilir. Bu durumdaki kullanıcı, 'DileminGozdesi.Comdan aktardığı tüm verileri yok etmek zorunluluğundadır.